Каталог техніки
Запчастини

Лізинг техніки від Галещина Машзавод™

Ви давно в аграрному бізнесі і вам потрібні надійна, функціональна техніка для оновлення або розширення обладнання фермерського господарства? Чи ви тільки робите перші кроки на шляху до створення власного аграрного господарства, і ще не маєте можливості придбати нову техніку за повну вартість? Компанія Галещина Машзавод пропонує лізинг надійної і довговічної сільгосптехніки, здатної найкращим чином задовольнити потреби сучасного аграрія!

 Що таке лізинг? Для кого актуальний цей фінансовий інструмент?

Фінансовий лізинг – інвестиційна діяльність фінансово-кредитних організацій, які викуповують предмет лізингу у постачальника і передають його лізингодавцю. Після виплати всієї суми за договором лізингу сільгосптехніка переходить до клієнта банку, і він може розпоряджатися майном на власний розсуд. Фінансовий лізинг також дозволяє редагувати схеми повернення боргу з урахуванням сезонності бізнесу.

Банківські лізингові програми затребувані сьогодні серед представників малого і середнього агробізнесу, що бажають доцільно використовувати фінансові ресурси для розширення можливостей, відкриття нових напрямків, підвищення прибутковості господарської діяльності. Існує два основні різновиди лізингу – фінансовий та операційний. Останній використовується в випадках, коли немає можливості виплатити великий авансовий платіж, або техніка потрібна на короткий термін. 

 Переваги лізингу перед іншими кредитними інструментами

Компанія Галещина Машзавод ™ – виробник і постачальник сільськогосподарської ґрунтообробної техніки, яка затребувана серед українських аграріїв і за межами країни. Техніка від заводу «Галещина Машзавод™»  відрізняється демократичною вартістю і підвищеним робочим ресурсом. Незважаючи на істотну різницю цін в порівнянні з закордонними аналогами, обладнання від вітчизняного виробника може виявитися не по кишені представникам дрібного і середнього бізнесу. Але вихід є! Програма лізингу від РадаБанку відкриває перед фермерами такі можливості: 

  • Можливість оперативно отримати в розпорядження необхідне обладнання вартістю від 150 000 гривен.
  • Відсутність необхідності відразу виводити велику суму з обороту господарства. Подальші платежі за договором лізингу відбуваються вже за рахунок прибутку, одержуваного від користуванням обладнання.
  • Можливість адаптації лізингових платежів з урахуванням сезонності бізнесу.
  • В якості застави при оформленні договору лізингу на термін до 36-ти місяців виступає об’єкт лізингу, який надійно захищений від зворотних стягнень і арештів.
  • По завершенню робіт на своєму полі фермер може здавати обладнання в оренду іншим фермерським господарствам.

Базові умови лізингу

    • Авансовий платіж - від 30%;
    • Сума фінансування - не менше 150 000 грн.;
    • Термін договору лізингу - 1-3 років;
    • Графік платежів – щомісячний, ануїтет та індивідуальний;
    • Валюта фінансування - гривня.

 

Порядок оформлення лізингової  угоди

  • Надаєте Заявку про надання лізингових послуг та фінансову звітність Вашого підприємства згідно вимог.
  • Лізингодавець аналізує, вивчає діяльність потенційного Лізингоодержувача, визначає його кредитоспроможність, прогнозує ризик несплати лізингових платежів виходячи з показників фінансової звітності підприємства і характеристик Предмету лізингу (термін служби, вторинна вартість, відповідність ціни на Предмет лізингу) і приймає рішення щодо надання або відмови у фінансуванні Предмету лізингу. За необхідності лізингодавець може вимагати надання додаткової інформації про його фінансове становище.
  • При позитивному рішенні укладається договір фінансової оренди (лізингу) з клієнтом і договір поставки (купівлі-продажу) з постачальником.
  • Лізингоодержувач здійснює Перший лізинговий платіж, з якого Лізингодавець проводить передплату вартості Предмету лізингу Постачальнику згідно з умовами договору поставки (купівлі-продажу).
  • Постачальник передає Лізингодавцю право власності на Предмет лізингу з усіма необхідними документами для реєстрації в ДАІ або Інспекції Держтехнагляду. Лізингодавець реєструє Предмет лізингу.
  • У разі відсутності достатніх власних фінансових ресурсів у лізингової компанії, залучаються кошти банків. Лізингодавець передає Предмет лізингу в заставу банку, що фінансує угоду (реєстрація застави проходить без участі Лізингоодержувача і ніяк не обмежує його право володіння і право користування Предметом лізингу).
  • Лізингодавець доплачує Постачальнику остаточну вартість Предмету лізингу.
  • Постачальник передає Лізингодавцю в присутності Лізингоодержувача Предмет лізингу. Початком строку лізингу вважається момент передачі Предмету лізингу, яким є дата підписання суб’єктами «Акт прийому-передачі» до договору лізингу, згідно з яким до Лізингоодержувача переходить виняткове право користування Предметом лізингу на умовах строковості та платності.
  • Лізингоодержувач у разі виконання всіх своїх зобов’язань за договором лізингу має право викупити Предмет лізингу, а Лізингодавець знімає заставу і передає право власності на Предмет лізингу Лізингоодержувачу.

Перелік документів для укладання лізингової угоди

Для прийняття рішення про фінансування необхідні: Анкета Лізингоодержувача, річні звіти підприємства за попередні 3 роки та 4 останні квартальні періоди (баланс, звіт про фінансові результати) з квитанціями.

Опис предмета лізингу:

  1. Марка і модель предмета лізингу, кількість, умови поставки.
  2. Вартість предмета лізингу (ГРН).
  3. Постачальник предмета лізингу (назва організації, контактна особа, телефон).
  4. Замовлялися додаткові опції, що вплинуло на подорожчання предмета лізингу.

Після прийняття позитивного рішення:

  1. Анкета Лізингоодержувача (завірена печаткою підприємства і підписом керівника).
  2. Юридичні документи (завірені печаткою підприємства та підписом керівника).
  3. Фінансові документи (завірені печаткою підприємства та підписом керівника).

Перелік необхідних юридичних документів:

  1. Копії установчих документів (Остання редакція Статуту підприємства з усіма доповненнями і змінами, засновницький договір - за наявності).
  2. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності (при наявності).
  3. Копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб (оформляється у держ. Реєстратора).
  4. Копія Довідки з управління Міністерства статистики України про внесення підприємства до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
  5. Копія свідоцтва про реєстрацію підприємства платником ПДВ або копію Довідки з Державної податкової адміністрації про взяття на облік.
  6. У разі сплати податку на прибуток не на загальних підставах, передбачених Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» додатково надається документи, що підтверджують такий статус.
  7. Копії протоколів (наказів) про призначення директора і головного бухгалтера.
  8. Протокол (виписка з протоколу) зборів учасників (акціонерів) про підтвердження мети залучення майна на умовах фінансового лізингу та вартості договору фінансового лізингу, а також повноваження керівників на підписання всіх документів, пов'язаних з отриманням майна в лізинг (в разі необхідності, виходячи з вимог установчих документів і вимог чинного законодавства України). Якщо компанія виступає поручителем, то складається Протокол (виписка з протоколу) зборів учасників (акціонерів) про підтвердження мети поручительства.
  9. Копії паспортів керівника підприємства, головного бухгалтера.
  10. Копії ліцензій, патентів, дозволів, надані державними органами на право здійснення діяльності.
  11. Копії договорів поручительства, договорів про спільну діяльність.
  12. Довідка з обслуговуючого банку про наявність заборгованості за кредитами та відсотками за кредит.
  13. Довідка з обслуговуючого банку про рух грошових коштів за останній календарний рік.

Перелік необхідних фінансових документів:

  1. Річний Баланс за останні 3 роки та 4 останні звітні періоди (поквартально) з квитанціями.
  2. Звіт про фінансові результати за останні 3 роки та 4 останні квартальні періоди з квитанціями.
  3. Розшифрування статей Балансу за потребою.

Більш детальнішу інформацію можна отримати перейшовши на сайте

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім\'я*
Email
Введіть коментар*