Каталог техніки
Запчастини

Новини

Кредит або форвардні контракти? Як отримати вигоду при продажу зерна
05.06.2019

Про форвардні контракти та постачання все частіше говорять в аграрному світі. Що це? Як себе показує в дії? Чи вигідно виробнику укладати форвард чи краще скористатися зручним і давно знайомим кредитом?

Основні технологічні помилки при обробці ґрунту та їх запобігання
30.05.2019

Неправильна обробка ґрунту може значно знизити ефективність с / г підприємства та прибуток власника. Дізнайтеся про основні технологічні помилки обробітку, щоб вчасно запобігти можливу шкоду.

Хвороби соняшнику, чинники та методи боротьби
24.05.2019

Урожайність соняшнику залежить не тільки від ґрунту, місця посадки та технології вирощування. На розвиток рослин, а отже і плодів суттєво можуть вплинути хвороби, до яких схильна дана культура. Отже, найбільш поширені захворювання соняшнику і методи боротьби з ними:

Арахіс, кукурудза або овочі: чим засіяти поливні землі вигідніше
16.05.2019

Навряд чи хтось зважиться сперечатися, що продаж кукурудзи або овочів в Україні - справа максимально прибуткова. Скласти конкуренцію популярним культурам може хіба що арахіс, адже попит на земляний горіх відмінний не тільки в Україні, але і в інших країнах світу, а ось його вирощуванням в нашій країні в промислових масштабах мало хто займається.

Способи механічного обробітку ґрунту та сільськогосподарська техніка для її проведення
26.04.2019

Ефективне використання земельних ресурсів у фермерському господарстві передбачає своєчасну обробку грунту з використанням спеціалізованої техніки. Як, коли та яким чином обробляти ґрунт, щоб досягти найбільшого врожаю? Ми розповімо.

Мінеральні добрива та їх роль в сільськогосподарському виробництві
24.04.2019

Мінеральні добрива дозволяють підтримувати хімічний баланс ґрунту поліпшити якість врожаю в найкоротші терміни. Ми розповімо, які бувають міндобрива і як їх використовувати.

Вирощування кукурудзи як бізнес: на скільки рентабельно та що буде потрібно?
02.04.2019

Чи можливо прибуткове вирощування кукурудзи в Україні, що для цього буде потрібно та який прибуток може отримати фермерське господарство? Відповісти на ці питання ми спробуємо в даній статті.

«Галмаш» їде на AGROSHOW Ukraine 2019: що чекає наших друзів на агрофестивалі?
27.03.2019

У травні в Черкасах пройде щорічний експо-фест, в рамках якого відвідувачів чекає знайомство з новинками агроиндустрии. «Галмаш» здивує відвідувачів виставки новими розробками, кілька секретів яких ми розкриємо вже зараз.

«Метелик» на варті посівів: вже скоро світ побачить новинку від «Галмаш»
25.03.2019

Обробіток грунту та боротьба з бур'янами - нескінченне джерело креативних ідей для аграріїв. Можливо, настав час випустити на поле «Метелика» та забути про пошуки ідеальної грунтообробної техніки?

Календар аграрних подій в Україні на 2019 рік
25.03.2019

Агрокалендар - конференції, семінари, дні поля та інші події в Україні.

Участь у виставках - це один із способів для підприємців заявити про себе, про свою компанію і продукцію. Щорічно проводяться кілька десятків найбільших виставок аграрної тематики. Досить часто бізнесмени та інвестори з інших країн і континентів відвідують виставки, що проводяться в Україні. Виставки є ефективними інструментами просування своєї продукції або своїх послуг.