Каталог техніки
Запчастини

Новини

Вирощування кукурудзи як бізнес: на скільки рентабельно та що буде потрібно?
02.04.2019

Чи можливо прибуткове вирощування кукурудзи в Україні, що для цього буде потрібно та який прибуток може отримати фермерське господарство? Відповісти на ці питання ми спробуємо в даній статті.

«Галмаш» їде на AGROSHOW Ukraine 2019: що чекає наших друзів на агрофестивалі?
27.03.2019

У травні в Черкасах пройде щорічний експо-фест, в рамках якого відвідувачів чекає знайомство з новинками агроиндустрии. «Галмаш» здивує відвідувачів виставки новими розробками, кілька секретів яких ми розкриємо вже зараз.

«Метелик» на варті посівів: вже скоро світ побачить новинку від «Галмаш»
25.03.2019

Обробіток грунту та боротьба з бур'янами - нескінченне джерело креативних ідей для аграріїв. Можливо, настав час випустити на поле «Метелика» та забути про пошуки ідеальної грунтообробної техніки?

Календар аграрних подій в Україні на 2019 рік
25.03.2019

Агрокалендар - конференції, семінари, дні поля та інші події в Україні.

Участь у виставках - це один із способів для підприємців заявити про себе, про свою компанію і продукцію. Щорічно проводяться кілька десятків найбільших виставок аграрної тематики. Досить часто бізнесмени та інвестори з інших країн і континентів відвідують виставки, що проводяться в Україні. Виставки є ефективними інструментами просування своєї продукції або своїх послуг.

Можливості та пільги для сімейних фермерських господарств
19.03.2019

З минулого літа до Податкового кодексу України внесені зміни, що заохочують роботу сімейних фермерських господарств. Що це за заохочення та як їх отримати?

"Галмаш" презентував свою техніку на виставці в Херсоні
11.03.2019

З 26 по 28 лютого 2019 року в «Експо-центрі» Херсона пройшла південна агропромислова виставка «Фермер», на якій були представлені нові моделі с / г техніки Галмаш.

Ефективність земельних ресурсів: чим визначається та як підвищити
25.02.2019

Прибутковість с/г підприємства безпосередньо залежить від типу та кількості вирощуваної продукції. Урожайність більшості культур визначається в кількості продукції зібраної з 1 Га землі, відповідно, що більше центнерів з 1 га може зібрати фермер, тим вище його прибуток.

Чи принесуть захист від рейдерства сільгоспземель зміни в Земельному Кодексі?
22.02.2019

Прийняті зміни в Земельному Кодексі дозволять на законодавчому рівні здійснити прозоре та відкрите використання земель, завдяки

На українців чекає суворий контроль якості харчових продуктів та подовження мораторію на відчуження земель
21.02.2019

Законом регламентована пролонгація мораторію на відчуження земель сільгосппризначення, а також на можливість внесення права на

"Галещина Машзавод" відвідав АгроТехСервіс - 2019
13.02.2019

Компанія "ГАЛМАШ" презентувала на виставці технологічні новинки і вдосконалені моделі вже відомої аграріям техніки.