Каталог техніки
Запчастини

Новини

"Галещина Машзавод" відвідав АгроТехСервіс - 2019
13.02.2019

Компанія "ГАЛМАШ" презентувала на виставці технологічні новинки і вдосконалені моделі вже відомої аграріям техніки.

Як вибрати культиватор для трактора: різновиди та особливості
12.02.2019

Вирощування сільгосп культур передбачає цілий комплекс робіт на протязі всього року - починаючи з обробки грунту для посівів і закінчуючи прибиранням пожнивних залишків. Для вирішення цих завдань раніше використовувався цілий парк техніки або ручна праця, але перший метод не вигідний з економічної точки зору, а другий малоефективний. Однак зараз фермери для обробки культур можуть використовувати позбавлені цих недоліків культиватори.

Календар аграрних подій в Україні на 2019 рік
14.12.2018

Агрокалендар - конференції, семінари, дні поля та інші події в Україні.

Участь у виставках - це один із способів для підприємців заявити про себе, про свою компанію і продукцію. Щорічно проводяться кілька десятків найбільших виставок аграрної тематики. Досить часто бізнесмени та інвестори з інших країн і континентів відвідують виставки, що проводяться в Україні. Виставки є ефективними інструментами просування своєї продукції або своїх послуг.

Тенденції розвитку ринку сільгосптехніки в 2019 році
13.12.2018

Світовий ринок сільськогосподарської техніки прогресує стрімкими темпами. І сьогодні застосування аграріями по всьому світу інноваційних безпілотних технологій, електрокомбайнов, систем GPS-моніторингу посівів - зовсім нє фантазії. Україна в цьому плані намагається не відставати від інших розвинених країн. І показує цілком обнадійливий ріст у всіх сегментах виробництва сільськогосподарської техніки. Родючі ґрунти України - основне багатство країни, а чорнозем за родючістю визнаний усіма експертами кращим в світі. Безумовно, такий грунт потребує якісної і продуктивної техніки, яку можуть забезпечити сучасні технології. Але які ж новинки сільгосптехніки представлені сьогодні і в чому ж їх перевага?

Успешно завершились испытания новой бороны Verti till
31.10.2018

Успешно завершились испытания новой бороны Verti till

Звіт по виставці AgroExpo-2018
24.10.2018

26 - 28 вересня в м. Кропивницький наше підприємство ТОВ ВКФ "АКРО-Україна" Галещина Машзавод тм взяло участь у найбільшій виставці в Україні AgroExpo-2018.

AgroExpo-2018. День 1.
26.09.2018

Сьогодні відбувся перший день щорічної виставки AgroExpo. Ми традиційно беремо участь у виставці.