Каталог техніки
Запчастини

Новини

Робочі органи дискових борін: різновиди та особливості застосування
24.07.2019

Для ефективного боронування і подрібнення рослинних залишків дискові борони використовують різні робочі органи. Дізнайтеся, з чого складається дискова борона і які типи дисків краще підходять для обробки ґрунту.

Ефективні способи збереження азоту в ґрунті
19.07.2019

Збереження азоту в ґрунті є основною проблемою для багатьох фермерів, які працюють на "легких" ґрунтах. Ми розповімо, як підвищити ефективність азотистого добрива і уникнути його вимивання і випаровування.

Правильна посадка кукурудзи для підвищення врожайності
01.07.2019

Кукурудза є однією з найбільш рентабельних і прибуткових с / г культур і використовується багатьма фермерами. Ми розповімо, як садити і доглядати за кукурудзою, щоб підвищити показники врожайності і дохід підприємства.

Кредит або форвардні контракти? Як отримати вигоду при продажу зерна
05.06.2019

Про форвардні контракти та постачання все частіше говорять в аграрному світі. Що це? Як себе показує в дії? Чи вигідно виробнику укладати форвард чи краще скористатися зручним і давно знайомим кредитом?

Основні технологічні помилки при обробці ґрунту та їх запобігання
30.05.2019

Неправильна обробка ґрунту може значно знизити ефективність с / г підприємства та прибуток власника. Дізнайтеся про основні технологічні помилки обробітку, щоб вчасно запобігти можливу шкоду.

Хвороби соняшнику, чинники та методи боротьби
24.05.2019

Урожайність соняшнику залежить не тільки від ґрунту, місця посадки та технології вирощування. На розвиток рослин, а отже і плодів суттєво можуть вплинути хвороби, до яких схильна дана культура. Отже, найбільш поширені захворювання соняшнику і методи боротьби з ними:

Арахіс, кукурудза або овочі: чим засіяти поливні землі вигідніше
16.05.2019

Навряд чи хтось зважиться сперечатися, що продаж кукурудзи або овочів в Україні - справа максимально прибуткова. Скласти конкуренцію популярним культурам може хіба що арахіс, адже попит на земляний горіх відмінний не тільки в Україні, але і в інших країнах світу, а ось його вирощуванням в нашій країні в промислових масштабах мало хто займається.

Способи механічного обробітку ґрунту та сільськогосподарська техніка для її проведення
26.04.2019

Ефективне використання земельних ресурсів у фермерському господарстві передбачає своєчасну обробку грунту з використанням спеціалізованої техніки. Як, коли та яким чином обробляти ґрунт, щоб досягти найбільшого врожаю? Ми розповімо.

Мінеральні добрива та їх роль в сільськогосподарському виробництві
24.04.2019

Мінеральні добрива дозволяють підтримувати хімічний баланс ґрунту поліпшити якість врожаю в найкоротші терміни. Ми розповімо, які бувають міндобрива і як їх використовувати.

Вирощування кукурудзи як бізнес: на скільки рентабельно та що буде потрібно?
02.04.2019

Чи можливо прибуткове вирощування кукурудзи в Україні, що для цього буде потрібно та який прибуток може отримати фермерське господарство? Відповісти на ці питання ми спробуємо в даній статті.