Каталог техніки
Запчастини

Про компанію

ПАТ «Галещина машзавод» є ведучим виробником сільськогосподарської техніки в Україні.

У світовій практиці на зміну традиційним багатоопераційним технологіям обробки грунту прийшли новітні, які базуються на науково обгрунтованій можливості вирощування сільськогосподарських культур без передпосівного механічного впливу на стан грунту і здатності комбінованих ґрунтообробних і посівних агрегатів за 1 – 2 проходи здійснити практично весь цикл підготовчо-посівних робіт: основний без відвальний і передпосівний обробіток грунту, локальне внесення мінеральних добрив, суцільний або стрічковий посів, післяпосівне прикочування і вирівнювання грунту.

Головним елементом успіху в отриманні майбутнього врожаю при цьомує якісні, досконалі сільськогосподарські машини, здатні при цих технологіях працювати. Саме таку техніку прагне виробляти «Галещина машзавод». Завод має багаторічну історію формування і росту в професійному відношенні.

Заснований завод був в 1940 році. З початку семидесятих років було розпочато виробництво обладнання для тваринницьких ферм.

З середини 90 років основною спеціалізацією заводу стало виробництво грунтообробної техніки – борін, культиваторів і запасних частин до них. Техніка, що виготовляється заводом, розроблена на рівні аналогів західноєвропейського виробництва і по технології обробітку грунту відповідає світовим стандартам.

Одним із основних досягнень коллективу підприємства є розробка та освоєння виробництва сільськогосподарської техніки для безполицевого обробітку грунту. Використання цієї техніки, за рахунок збереження біологічного балансу землі, призводить до суттєвого росту врожаїв (4,5-5,5 ц/га зерна), а також дозволяє істотно скоротити витрати на обробіток землі (витрати на паливо-мастильні матеріали в 2-4 рази, витрати на оплату праці в 3 рази, витрати на мінеральні добрива в 2 рази, пестициди в 5-8 раз).

На заводі розпочато і налагоджено серійне виробництво десяти моделей грунтообробної техніки під різні класи тракторів від 14 до 50 кН (від 80 - 450 к.с.), крім того постійно ведуться розробки нових видів продукції. Удосконалення технології сівби зернових культур і пов'язаних з нею способів обробітку грунту є однією з умов підвищення врожайності і зменшення собівартості одержаної продукції. Поряд з ґрунтообробною технікою підприємство виготовляє ремкомплекти до гноєзбиральних транспортерів ТСГ-2Б, ТСГ-3Б, ТСГ-160.

Вся ґрунтообробна техніка пройшла випробування в Українському науково-дослідному інституті по прогнозуванню і випробуванню техніки і сертифікована на відповідність в системі УкрСЕПРО. По питанню розробки нових перспективних зразків техніки, завод тісно співробітничає з вченими Українського національного аграрного університету, Харківського державного аграрного університету. Агрегати які випускає завод, характеризуються досконалістю, надійністю, доступні для споживача, широко використовуються в багатьох сільськогосподарських підприємствах України, а також в ближнього і дальнього зарубіжжя. Розширюючи спектр нової техніки, підприємство продовжує розробку і випробування нових високоефективних сільськогосподарських машин. Із цією метою «Галещина машзавод» активно співпрацює з іноземними фірмами-виробниками.

Колектив працівників акціонерного товариства з впевненістю дивиться у майбутнє, так як продукція заводу давно завоювала довіру багатьох сільськогосподарських виробників.

Ласкаво просимо в світ техніки з маркою «Галещина, машзавод»

Ми український виробник і нашими основними перевагами є:

  • Сучасні технології для виробництва техніки;
  • Мінімізація витрат;
  • Неперевершена якість і надійність продукції;
  • Тривала експлуатація.

Як почати з нами працювати?

  1.  Залишити заявку на сайті.
  2. Ми зв'яжемося з вами будь-яким зручним способом.
  3. Ми обговорюємо необхідну вам продукцію.
  4. Обговорюємо умови взаємодії.
  5. Приступаємо до виконання робіт

Якщо вам потрібна якісна сільгосп техніка звертайтеся до нас! Будемо раді співпраці!

Співробітники «Галещина машзавод»:

 

Наші контакти:

Україна, 39140, Полтавська обл., Козельщинський р-н, смт. Нова Галещина, вул. Заводська, 1

 тел. (066) 630-35-82, (067) 268-35-46

e-mail: galmash@yandex.ru