Лизинг техники от Галещина Машзавод
Вы давно в аграрном бизнесе и вам нужны надежная, функциональная техника для обновления или расширения оборудования фермерского хозяйства? Или вы только делаете первые шаги на пути к созданию собственного аграрного хозяйства, и еще нет возможности приобрести новую технику за полную стоимость? Компания «Галещина Машзавод™» предлагает лизинг надежной и долговечной сельхозтехники, способной наилучшим образом удовлетворить потребности современного агрария!
Что такое лизинг? Для кого актуален этот финансовый инструмент?
Финансовый лизинг - инвестиционная деятельность финансово-кредитных организаций, которые выкупают предмет лизинга у поставщика и передают его лизингодателю. После выплаты всей суммы по договору лизинга сельхозтехника переходит к клиенту банка, и он может распоряжаться имуществом по своему усмотрению. Финансовый лизинг также позволяет корректировать схемы возврата долга с учетом сезонности бизнеса.
Банковские лизинговые программы востребованы сегодня среди представителей малого и среднего агробизнеса, желающих целесообразно использовать финансовые ресурсы для расширения возможностей, открытие новых направлений, повышения прибыльности хозяйственной деятельности. Существует две основные разновидности лизинга - финансовый и операционный. Последний используется в случаях, когда нет возможности выплатить большой авансовый платеж, или техника нужна на короткий срок.
Преимущества лизинга перед другими кредитными инструментами
Компания Галещина Машзавод ™ - производитель и поставщик сельскохозяйственной почвообрабатывающей техники, которая востребована среди украинских аграриев и за пределами страны. Техника от завода «Галещина Машзавод ™» отличается демократичной стоимостью и повышенным рабочим ресурсом. Несмотря на существенную разницу цен по сравнению с зарубежными аналогами, оборудование от отечественного производителя может оказаться не по карману представителям мелкого и среднего бизнеса. Но выход есть!
Программа лизинга от РадаБанк открывает перед фермерами следующие возможности:
- Возможность оперативно получить в распоряжение необходимое оборудование стоимостью от 150 000 гривен.
- Отсутствие необходимости сразу выводить большую сумму из оборота хозяйства. Дальнейшие платежи по договору лизинга происходят уже за счет прибыли, получаемой от пользованием оборудования.
- Возможность адаптации лизинговых платежей с учетом сезонности бизнеса.
- В качестве залога при оформлении договора лизинга на срок до 36-ти месяцев выступает объект лизинга, надежно защищен от обратных взысканий и арестов.
- По завершению работ на своем поле фермер может сдавать оборудование в аренду другим фермерским хозяйствам.
Базові умови лізингу
- Авансовий платіж - від 30%;
- Сума фінансування - не менше 150 000 грн.;
- Термін договору лізингу - 1-3 років;
- Графік платежів – щомісячний, ануїтет та індивідуальний;
- Валюта фінансування - гривня.
Порядок оформлення лізингової угоди
- Надаєте Заявку про надання лізингових послуг та фінансову звітність Вашого підприємства згідно вимог.
- Лізингодавець аналізує, вивчає діяльність потенційного Лізингоодержувача, визначає його кредитоспроможність, прогнозує ризик несплати лізингових платежів виходячи з показників фінансової звітності підприємства і характеристик Предмету лізингу (термін служби, вторинна вартість, відповідність ціни на Предмет лізингу) і приймає рішення щодо надання або відмови у фінансуванні Предмету лізингу. За необхідності лізингодавець може вимагати надання додаткової інформації про його фінансове становище.
- При позитивному рішенні укладається договір фінансової оренди (лізингу) з клієнтом і договір поставки (купівлі-продажу) з постачальником.
- Лізингоодержувач здійснює Перший лізинговий платіж, з якого Лізингодавець проводить передплату вартості Предмету лізингу Постачальнику згідно з умовами договору поставки (купівлі-продажу).
- Постачальник передає Лізингодавцю право власності на Предмет лізингу з усіма необхідними документами для реєстрації в ДАІ або Інспекції Держтехнагляду. Лізингодавець реєструє Предмет лізингу.
- У разі відсутності достатніх власних фінансових ресурсів у лізингової компанії, залучаються кошти банків. Лізингодавець передає Предмет лізингу в заставу банку, що фінансує угоду (реєстрація застави проходить без участі Лізингоодержувача і ніяк не обмежує його право володіння і право користування Предметом лізингу).
- Лізингодавець доплачує Постачальнику остаточну вартість Предмету лізингу.
- Постачальник передає Лізингодавцю в присутності Лізингоодержувача Предмет лізингу. Початком строку лізингу вважається момент передачі Предмету лізингу, яким є дата підписання суб’єктами «Акт прийому-передачі» до договору лізингу, згідно з яким до Лізингоодержувача переходить виняткове право користування Предметом лізингу на умовах строковості та платності.
- Лізингоодержувач у разі виконання всіх своїх зобов’язань за договором лізингу має право викупити Предмет лізингу, а Лізингодавець знімає заставу і передає право власності на Предмет лізингу Лізингоодержувачу.
Перелік документів для укладання лізингової угоди
Для прийняття рішення про фінансування необхідні: Анкета Лізингоодержувача, річні звіти підприємства за попередні 3 роки та 4 останні квартальні періоди (баланс, звіт про фінансові результати) з квитанціями.
Опис предмета лізингу:
- Марка і модель предмета лізингу, кількість, умови поставки.
- Вартість предмета лізингу (ГРН).
- Постачальник предмета лізингу (назва організації, контактна особа, телефон).
- Замовлялися додаткові опції, що вплинуло на подорожчання предмета лізингу.
Після прийняття позитивного рішення:
- Анкета Лізингоодержувача (завірена печаткою підприємства і підписом керівника).
- Юридичні документи (завірені печаткою підприємства та підписом керівника).
- Фінансові документи (завірені печаткою підприємства та підписом керівника).
Перелік необхідних юридичних документів:
- Копії установчих документів (Остання редакція Статуту підприємства з усіма доповненнями і змінами, засновницький договір - за наявності).
- Копія Свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності (при наявності).
- Копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб (оформляється у держ. Реєстратора).
- Копія Довідки з управління Міністерства статистики України про внесення підприємства до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
- Копія свідоцтва про реєстрацію підприємства платником ПДВ або копію Довідки з Державної податкової адміністрації про взяття на облік.
- У разі сплати податку на прибуток не на загальних підставах, передбачених Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» додатково надається документи, що підтверджують такий статус.
- Копії протоколів (наказів) про призначення директора і головного бухгалтера.
- Протокол (виписка з протоколу) зборів учасників (акціонерів) про підтвердження мети залучення майна на умовах фінансового лізингу та вартості договору фінансового лізингу, а також повноваження керівників на підписання всіх документів, пов'язаних з отриманням майна в лізинг (в разі необхідності, виходячи з вимог установчих документів і вимог чинного законодавства України). Якщо компанія виступає поручителем, то складається Протокол (виписка з протоколу) зборів учасників (акціонерів) про підтвердження мети поручительства.
- Копії паспортів керівника підприємства, головного бухгалтера.
- Копії ліцензій, патентів, дозволів, надані державними органами на право здійснення діяльності.
- Копії договорів поручительства, договорів про спільну діяльність.
- Довідка з обслуговуючого банку про наявність заборгованості за кредитами та відсотками за кредит.
- Довідка з обслуговуючого банку про рух грошових коштів за останній календарний рік.
Перелік необхідних фінансових документів:
- Річний Баланс за останні 3 роки та 4 останні звітні періоди (поквартально) з квитанціями.
- Звіт про фінансові результати за останні 3 роки та 4 останні квартальні періоди з квитанціями.
- Розшифрування статей Балансу за потребою.
Більш детальну інформацію можна отримати, перейшовши за посиланням