Каталог техніки
Запчастини
Акційні товари
Напівпричіпна шлейф-борона БШН-7 «Соломія» discount40.png Напівпричіпна шлейф-борона БШН-7 «Соломія»
Борона глибокого рихлення БГР-9,3 «Солоха» -45.png Борона глибокого рихлення БГР-9,3 «Солоха»
Борона глибокого рихлення БГР-9,3 «Солоха» з катком -45.png Борона глибокого рихлення БГР-9,3 «Солоха» з катком
Новини
Вирощування кукурудзи як бізнес: на скільки рентабельно та що буде потрібно?
02.04.2019

Чи можливо прибуткове вирощування кукурудзи в Україні, що для цього буде потрібно та який прибуток може отримати фермерське господарство? Відповісти на ці питання ми спробуємо в даній статті.

«Галмаш» їде на AGROSHOW Ukraine 2019: що чекає наших друзів на агрофестивалі?
27.03.2019

У травні в Черкасах пройде щорічний експо-фест, в рамках якого відвідувачів чекає знайомство з новинками агроиндустрии. «Галмаш» здивує відвідувачів виставки новими розробками, кілька секретів яких ми розкриємо вже зараз.

«Метелик» на варті посівів: вже скоро світ побачить новинку від «Галмаш»
25.03.2019

Обробіток грунту та боротьба з бур'янами - нескінченне джерело креативних ідей для аграріїв. Можливо, настав час випустити на поле «Метелика» та забути про пошуки ідеальної грунтообробної техніки?

ПАТ "Галещина Машзавод"

«Галещина Машзавод» - лідер з виробництва та постачання сільськогосподарської техніки в Україні.

Машини та обладнання ПАТ «Галещина Машзавод» знаходять широке застосування в сучасних технологіях обробки ґрунту, що базуються на принципах землезахисту, ресурсо- та енергозбереження.

Тут ви можете знайти висококласну сільгосптехніку для проведення сезонних сільськогосподарських робіт будь-якої складності. Підприємство пропонує сільськогосподарську техніку, що володіє унікальним набором технічних властивостей і експлуатаційних якостей, що дозволяє в короткі терміни досягати високої продуктивності.

Одне з найважливіших досягнень підприємства - виробничі розробки в області безотвальной технології обробки грунту.

Безотвальное обробіток - спосіб обробітку грунту за допомогою глибокого розпушування грунту без обертання пласта. Для цього застосовують спеціальні чизель-культиватори, які одночасно розпушують ґрунт, вносять добрива, боронують і вирівнюють.

Це дозволяє отримувати високі врожаї в складних зонах: на схилах, грунтах з недостатнім зволоженням і грунтах, схильних до вітрової ерозії. Застосування такої техніки також дозволяє знизити видатки на паливо, пестициди, добрива та оплату праці в кілька разів.

Завод виготовляє кілька серій техніки під трактори різних класів.

Різноманіття техніки для сільськогосподарських робіт «Галещина Машзавод»

Використання сільськогосподарської техніки служить для підвищення продуктивності праці в аграрному секторі. Сучасна сільськогосподарська техніка - це те, що пропонує «Галещина Машзавод» - це передові технологічні рішення, сучасні стандарти і краще співвідношення ціни та якості.

Підприємство пропонує сільгоспвиробникам широкий спектр навісного та причіпного обладнання:

  • плуги, борони, катки - для передпосівної обробки грунту,
  • культиватори - для догляду за посівами,
  • запасні частини та комплектуючі.

Вибирайте сучасне сільське господарство - купуйте сільгосптехніку у виробника!

Ще не так давно робота в аграрному секторі асоціювалася з важкою працею, низькою ефективністю і малої прибутковістю. Зараз прийшла пора забути дідівські методи землекористування - настала нова ера в сільському господарстві, коли землю можна обробляти просто і ефективно.

Техніка «Галещина Машзавод» - це вигідні інвестиції, які відкриють аграріям нові горизонти, дозволять вивести українську сільгосппродукцію на світовий ринок. Працювати з такою технікою одне задоволення, адже на підприємстві прекрасно розуміють, як часом важко після декількох годин роботи в полі робити заміну причіпного і навісного устаткування.

З нами Україна займе гідне місце серед країн Європейського Союзу!

Наша земля гідна кращого!