Каталог техніки
Запчастини
Акційні товари
Борона глибокого рихлення БГР-4,2 «Солоха» promo15.png Борона глибокого рихлення БГР-4,2 «Солоха»
Борона глибокого рихлення БГР-6,7 «Солоха» promo15.png Борона глибокого рихлення БГР-6,7 «Солоха»
Борона глибокого рихлення БГР-9,3 «Солоха» promo15.png Борона глибокого рихлення БГР-9,3 «Солоха»
Новини
Кредит або форвардні контракти? Як отримати вигоду при продажу зерна
05.06.2019

Про форвардні контракти та постачання все частіше говорять в аграрному світі. Що це? Як себе показує в дії? Чи вигідно виробнику укладати форвард чи краще скористатися зручним і давно знайомим кредитом?

Основні технологічні помилки при обробці ґрунту та їх запобігання
30.05.2019

Неправильна обробка ґрунту може значно знизити ефективність с / г підприємства та прибуток власника. Дізнайтеся про основні технологічні помилки обробітку, щоб вчасно запобігти можливу шкоду.

Хвороби соняшнику, чинники та методи боротьби
24.05.2019

Урожайність соняшнику залежить не тільки від ґрунту, місця посадки та технології вирощування. На розвиток рослин, а отже і плодів суттєво можуть вплинути хвороби, до яких схильна дана культура. Отже, найбільш поширені захворювання соняшнику і методи боротьби з ними:

ПАТ "Галещина Машзавод"

«Галещина Машзавод» - лідер з виробництва та постачання сільськогосподарської техніки в Україні.

Машини та обладнання ПАТ «Галещина Машзавод» знаходять широке застосування в сучасних технологіях обробки ґрунту, що базуються на принципах землезахисту, ресурсо- та енергозбереження.

Тут ви можете знайти висококласну сільгосптехніку для проведення сезонних сільськогосподарських робіт будь-якої складності. Підприємство пропонує сільськогосподарську техніку, що володіє унікальним набором технічних властивостей і експлуатаційних якостей, що дозволяє в короткі терміни досягати високої продуктивності.

Одне з найважливіших досягнень підприємства - виробничі розробки в області безотвальной технології обробки грунту.

Безотвальное обробіток - спосіб обробітку грунту за допомогою глибокого розпушування грунту без обертання пласта. Для цього застосовують спеціальні чизель-культиватори, які одночасно розпушують ґрунт, вносять добрива, боронують і вирівнюють.

Це дозволяє отримувати високі врожаї в складних зонах: на схилах, грунтах з недостатнім зволоженням і грунтах, схильних до вітрової ерозії. Застосування такої техніки також дозволяє знизити видатки на паливо, пестициди, добрива та оплату праці в кілька разів.

Завод виготовляє кілька серій техніки під трактори різних класів.

Різноманіття техніки для сільськогосподарських робіт «Галещина Машзавод»

Використання сільськогосподарської техніки служить для підвищення продуктивності праці в аграрному секторі. Сучасна сільськогосподарська техніка - це те, що пропонує «Галещина Машзавод» - це передові технологічні рішення, сучасні стандарти і краще співвідношення ціни та якості.

Підприємство пропонує сільгоспвиробникам широкий спектр навісного та причіпного обладнання:

  • плуги, борони, катки - для передпосівної обробки грунту,
  • культиватори - для догляду за посівами,
  • запасні частини та комплектуючі.

Вибирайте сучасне сільське господарство - купуйте сільгосптехніку у виробника!

Ще не так давно робота в аграрному секторі асоціювалася з важкою працею, низькою ефективністю і малої прибутковістю. Зараз прийшла пора забути дідівські методи землекористування - настала нова ера в сільському господарстві, коли землю можна обробляти просто і ефективно.

Техніка «Галещина Машзавод» - це вигідні інвестиції, які відкриють аграріям нові горизонти, дозволять вивести українську сільгосппродукцію на світовий ринок. Працювати з такою технікою одне задоволення, адже на підприємстві прекрасно розуміють, як часом важко після декількох годин роботи в полі робити заміну причіпного і навісного устаткування.

З нами Україна займе гідне місце серед країн Європейського Союзу!

Наша земля гідна кращого!